Corridor, Lezzetli Atıştırmalıklarıyla Fark Yaratıyor

İstanbul eğlence hayatına sıcak ortamıyla farklı bir soluk kazandıran Corridor, Melda Tuna öncülüğünde hazırlanan "Corridorbites" lezzetlerini müzik ve eğlenceyle birleştiriyor.


İyi müziği, samimi ortamı ve ardı ardına kesilmeyen yenilikleri ile şimdiden Kuruçeşme’ nin vazgeçilmez adresi olan Corridor, yeni yılda yeni mönüsüyle ve muhteşem kokteylleriyle damağınıza lezzet, keyfinize keyif katıyor!

Davetkar boğaz manzarası eşliğinde sıcacık ortamıyla sarıp sarmalayan kaliteli müziğinin ritmine kapıldığınız Corridor, sizi Melda Tuna öncülüğünde hazırlanan lezzetlerini denemeye çağırıyor! 2016’ nın en eğlenceli kaçamağı olmaya aday Mini Burger’leri, Tavuk Kanat Dolması ve Çıtır mı Çıtır Dev Mantı’sıyla, başarılı barmenlerinin sihirli ellerinden çıkan moleküler kokteylleriyle Corridor bu kışa iddialı giriyor.

16:00-04:00 saatleri arasında açık olan Corridor 23:00 kadar verdiği mutfak hizmeti ile pop, rock, funk, disco, soul, nu jazz, elektronik ve her Salı heyecanla beklenen Türkçe gecelerinin dinlemeye doyamacağınız parçalarıyla muhteşem atmosferini birleştirerek size keyifli anlar yaşatıyor.

Corridor ruhunu iliklerinize kadar hissedeceğiniz atmosferinde birbirinden lezzetli atıştırmalıkları ile Corridor, sizlere dost sohbetlerinizi rahatlıkla yaparken eğlencenizin yüksek dozlara ulaşmasını vadediyor!
 

  • PAYLAŞ:
YORUM YAP
ETİKETLER Corridor İstanbul, İstanbul Corridor, Melda Tuna, Corridorbites İstanbul, İstanbul, İstanbul yeme-içme, İstanbul Mekanları, İstanbul Magazin, İstanbul Magazin Haberleri