Türkiye'nin En Yenilikçi Sosyal Ağı Brandface Tanıtıldı!

Sosyal medyanın kurallarını baştan aşağıya değiştirmeyi hedefleyen, Türkiye'nin en yaratıcı sosyal ağı Brandface açıldı.


Marka elçileri Ceyhun Yılmaz, Ekin Türkmen ve Aylin Aslım’ın da katılımıyla önceki gece ilk kez kullanıcılara tanıtılan Brandface, katılımcılardan büyük ilgi gördü. Farklı düşünen kendini ifade etmeyi seven tüm kullanıcıların kendinden bir parça bulacağı platformda kullanıcılar hem üretiyor hem eğleniyor hem de kazanıyor.

Digital dünyaya yeni bir soluk getirecek olan Brandface.tv, kullanıcılarına hayatlarında yer etmiş markaları veya değinmek istedikleri sosyal sorumluluk temalarını 29 saniyelik videolarla anlatma imkanı sunarken bir yandan da ödüllendiriyor. Her hafta en çok beğeni alıp vitrine çıkan 8 videodan en çok beğenilen video 1000 Tl’lik ödülün de sahibi olacak.

Brandface hedefinin glabol olduğunu belirten Brandface kurucusu Rasim Üner, kuralları yıkan yerli bir sosyal ağı gerçekleştirmenin gururu içinde olduklarını belirtti. Sosyal ağ olarak ilk defa üretilen yaratıcı fikirlere para kazandırarak yepyeni tüketici ağı yaratacaklarını söyledi.
 

  • PAYLAŞ:
YORUM YAP
ETİKETLER Brandface İzmir, İzmir Brandface, Ceyhun Yılmaz, Ekin Türkmen, Aylin Aslım, Brandface.tv istanbul, Rasim Üner