"Dağ 2" Filminin Galasına Ünlü Akını

Alper Çağlar’ın yazıp yönettiği "Dağ 2" filminin galası önceki akşam yapıldı. Geceye film ekibinin yanı sıra çok sayıda ünlü isim katıldı.


Çağlar Ertuğrul, Ufuk Bayraktar, Murat Serezli ve Ahu Türkpençe’nin üstlendiği "Dağ 2"nin galası, önceki akşam Kanyon’da düzenlendi. Galaya film ekibinin yanı sıra Cüneyt Arkın, Nevra Serezli, Mehmet Aslan, Selda-Aclan Acar, Mert Gocay, Sarp Levendoğlu ve Pamela da katıldı.

Gösterim öncesi kısa bir konuşma yapan Alper Çağlar, "Askerliğin doğası, kardeşlik ve bu zor hayatın bedellerini gerçekçi bir şekilde yansıtmaya çalıştık. Türk Silahlı Kuvvetleri ve tüm fedakar askerlerine, çilekeş ekibime ve destek veren tüm Dağ serisi hayranlarına saygı, sevgi ve teşekkürlerimi sunuyorum" dedi. 

Silahlar Gerçek

Başrol oyuncusu Ufuk Bayraktar, filmde gerçek mühimmat ve silahların kullanıldığını söyledi: "Güneşin altında, dağlarda gerçek silahları taşıdık. Zorlu eğitimlerden geçtik, bir nebze de olsa askerimizin ruh halini anlayabildik."

Komutan rolünü oynayan Murat Serezli ise "Dağ 2"nin askerlere bir saygı duruşu anlamı olduğunu dile getirdi.

'Oğlumdan Daha Heyecanlıyım'

Murat Arkın’ın oyuncu kadrosunda yer aldığı filmi ön sıradan izleyen usta oyuncu, "Ben oğlumdan daha heyecanlıyım" dedi.

Sınır ötesi operasyonlara gönderilen 7 kişilik bir timin; Fırtına Getiren’in maceralarını konu alan "Dağ 2", dün vizyona girdi.

 

  • PAYLAŞ:
YORUM YAP
ETİKETLER Çağlar Ertuğrul, Ufuk Bayraktar, Murat Serezli, Ahu Türkpençe, Cüneyt Arkın, Nevra Serezli, Mehmet Aslan, Selda-Aclan Acar, Mert Gocay, Sarp Levendoğlu, Pamela, İstanbul Magazin, İstanbul Magazin Haberleri, İstanbul Cemiyeti, Alper Çağlar