Çok Uzak Fazla Yakın'ın Galasına Ünlü Yağdı

Başrollerini Burcu Biricik ve Özgün Çoban'ın paylaştığı, yönetmen koltuğunda Türkan Derya'nın oturduğu "Çok Uzak Fazla Yakın" filminin galası, önceki akşam Trump Towers Cinemaximum'da yapıldı.


İki üniversiteli gencin tutkulu aşkını anlatan filmin galasına birçok ünlü isim katıldı.

Bir Hayaldi

"İkinci Bahar", "Kara Melek", "Hırsız Polis" gibi izlenme rekorları kıran dizilere imza atan Türkan Derya, ilk uzun metrajı için, "Anca sıra geldi. Çok çalıştık. Benim için duygusal bir gece. Bir hayaldi, gerçekleşeceğine inanmıyorduk. Çekim yaparken gala olacak mı, böyle bir ortama sahip alacak mıyız, hep bu hayali kurduk" dedi. Derya, eski eşi Ozan Güven’in galaya gelmesinden dolayı da büyük mutluluk duyduğunu söyledi.

Film ekibi, yürüyen merdivende selfie çekti.

Burcu Biricik’e galada eşi Emre Yetkin eşlik etti.

“Hayat Şarkısı” ekibi, Burcu Biricik’i gecede yalnız bırakmadı.

Yalnız Geldi

Sinem Kobal, eşi Kenan İmirzalıoğlu’nun işleri nedeniyle galaya yalnız katıldı. Genç oyuncu, "Tatil bitti, şimdi işlere yoğunlaştık" dedi.

Önceliğim Kızım

Selma Ergeç, yeni projesi olup olmadığı sorulunca şimdilik önceliğinin kızı Maya olduğunu söyledi.

Biz Bir Büyüyelim

Galaya eşi Gizem’le katılan Murat Eken, “Çocuk düşünüyor musunuz?” sorusuna “Önce biz büyüyelim, sonra bakacağız” yanıtını verdi.

 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:
YORUM YAP
ETİKETLER Burcu Biricik, Özgün Çoban, Türkan Derya, Çok Uzak Fazla Yakın Galası İstanbul, Trump Towers Cinemaximum İstanbul, İstanbul Trump Towers Cinemaximum, Emre Yetkin, Murat Eken, Selma Ergeç, İstanbul Etkinlikleri, İstanbul Cemiyeti