Sonbaharın Negatif Etkilerini "Fitintime" İle Yenin!

Yaz sezonunun sona ermesiyle birlikte başlayan sonbaharın getirdiği mevsim değişiklikleri performansınızı ve motivasyonunuzu düşürmesin.


Sonbaharın gelişi, şehre dönüş, yoğun çalışma saatleri ve mevsim değişikliğinin getirdiği fiziksel ve zihinsel yorgunluğun etkisini fitintime ile yenebilirsiniz. Düzenli spor yapmanın getirdiği enerjiyle çok daha zinde hissedeceksiniz! En etkili çözüm.

Aerobik ya da Fonksiyonel Egzersizler

Farklı egzersizlerle ulaşmak istediğiniz noktaya gelmek MIHA BodyTEc teknolojisini kullanan fitintime ile mümkün.

Bölgesel kas ağrılarından kurtulmak, incelmek ya da sıkılaşmak isteyenler için en etkili çözümü sunuyor. Sağlığımızın ve tabii ki de güzel bir görünümün en büyük düşmanlarından yağlanmaya karşı da son derece etkili olan bu yöntemle kısa sürede daha sağlıklı, “fit” ve sıkı bir vücut elde edebilirsiniz.Spor Çantası ve Vakit Derdine Son

Sadece spor ayakkabılarınızı alıp antrenmana gidebiliyorsunuz. fitintime böylelikle ağır ve dolu spor çantası derdine de son veriyor. Tüm bunları haftada sadece 25 dakikaya sığdırabilmeniz de cabası.
 

  • PAYLAŞ:
YORUM YAP
ETİKETLER Sağlık İzmir, İzmir Sağlık, Aerobik İzmir, İzmir Aerobik, İzmir Egzersizler, İzmir Sağlıklı Yaşam, Sağlıklı Yaşam İzmir