Cookness'tan Yemekli Detox Trendi!

Uzman diyetisyenler eşliğinde "kişiye özel" lezzetler hazırlayan Cookness; mucize içecekler içeren yeni yemekli detox programı ile sağlıklı kilo vermenize yardımcı oluyor.


Sağlık ve lezzeti bir arada sunan Cookness, özel formüllerle hazırladığı farklı tatlardaki detox içecekleri ve günlük lezzetli yemekleriyle kısa sürede sağlığınızı koruyarak vücudunuzun en iyi dostu olacak!

Cookness detox programları ile aç kalmadan 1 haftada 3-6 kg verebilirsiniz!

Uzman diyetisyenler tarafından mucize çözümler hazırlayan Cookness, 7 günlük detox programları ile her bireyde %80 başarı sağlıyor. Kişinin kilosuna, yaşına, cinsiyetine ve vücudundaki yağ oranına göre değişiklik gösteren, farklı içeriklerdeki Cookness yemekli detox programı 3 ana öğün ve 2 ara öğün sabit olmakla birlikte gündüz ve gece öğünleri ile destekleniyor.
Cookness yemekli detox programı süresince aç kalmadan, daha sağlıklı ve kontrollü beslenerek kısa sürede vücudunuzun dengesini koruyarak ideal formunuza ulaşmanızı sağlıyor.

www.cookness.com.tr

Detox programlarının günlük kurye dahil ücreti 90TL’dir.


 

  • PAYLAŞ:
YORUM YAP
ETİKETLER Cookness Detox İstanbul, İstanbul Cookness Detox, Cookness İstanbul, İstanbul Sağlık, İstanbul Sağlıklı Beslenme, İstanbul Sağlıklı Yaşam