Bir Mazhar Alanson Sahnelemesi: Mazharolmak1 Unutulmaz Bir Gece Yaşattı!

Atlantis Yapım'ın muhteşem organizasyonu ve Mazhar Alanson'un büyüleyici performansı ile 12 Şubat Cuma akşamı Zorlu PSM'de gerçekleşen Mazharolmak1'ta Alanson bu zamana kadar hiç açmadığı dünyasını sevenleriyle paylaştı.


Alanson, izleyenler arasından sahneye davet ettiği Cem Yılmaz ile birlikte Psikopat şarkısını seslendirirken, ikilinin samimi ve espri dolu diyalogları renkli görüntülere sahne oldu.

Mazhar Alanson, bu zamana kadar hiç açmadığı dünyasını paylaştığı anlatmalı, çalmalı, söylemeli 'bir Mazhar Alanson sahnelemesi' olan Mazharolmak1 ile keyifli bir geceye imza attı!
Hayranlarını evinin salonuna davet etmiş hissi veren sohbetiyle birlikte "Bodrum", "Ah Bu Ben", "Sarı Laleler" gibi şarkıların yanı sıra sahneden ayrıldıktan sonra alkışlar içerisinde sahneye yeniden gelen Alanson olağanüstü sesiyle efsaneleşmiş "Buselik Makamına" yı seslendirdi. Paylaştığı anılar ve sohbetiyle gönülleri fetheden Alanson'un sürprizlerle dolu tanık olunmayan dünyasına misafir olan izleyiciler sanatçıyı alkış yağmuruna tuttular.

Cem Yılmaz, Ali Taran, Okan Bayülgen, Nil Karaibrahimgil, İzzet Öz’ ün katıldığı gece renkli görüntülere sahne oldu.


 

  • PAYLAŞ:
YORUM YAP
ETİKETLER Zorlu Performans Sanatları Merkezi İstanbul, İstanbul Zorlu Performans Sanatları Merkezi, Cem Yılmaz, Ali Taran, Okan Bayülgen, Nil Karaibrahimgil, İzzet Öz, İstanbul Magazin, İstanbul Magazin Haberleri, İstanbul Etkinlikleri