Ne Sihirdir Ne Keramet Starcity Garaj Günleri Başlıyor Nihayet

Dünyaca ünlü markalar ve en outlet fiyatlarıyla, outlet alışverişin merkezi haline gelen Starcity, dokuzuncusunu düzenlediği Garaj Günleri’nde indirimli fiyatları ile rekor kırmaya hazırlanıyor.


5-13 Aralık tarihleri arasında özel tasarlanan garajında, dünya markalarına en uygun fiyatlarla ulaşma fırsatını sunan Starcity Outlet, dokuzuncusunu düzenlediği Garaj Günleri’nde giyim, oyuncak, ayakkabı, ev tekstili ve ev aksesuarı sektörlerinden 46 büyük markanın katılımı ile bekleyenlerin heyecanını boşa çıkarmayacak.

Fabrika erkek gömlek 29.00 TL, Çift Geyik Karaca takım elbise 99.90 TL, Home Store triko 39.90 TL, Elle bayan ayakkabı 59.90 TL, Vepa Outlet New Balance ayakkabı 99.90 TL, Panço elbise 14.50 TL, Tiffany&Tomato kazak 19.99 TL, Kiğılı mont 99.00 TL, Karaca granit tava 24.90 TL, Batik kazak 19.99 TL, Hummel t-shirt 20.00 TL, Linens çift kişilik yatak örtüsü 49.90 TL, Süvari gömlek 14.90 TL ve daha fazlası 5 – 13 Aralık tarihleri arasında Starcity Garaj Günlerinde!

5-13 Aralık tarihleri arasında tekstilden ayakkabıya, ev dekorasyonundan aksesuara kadar her şey inanılmaz indirimlerle Starcity Outlet "Kırmızı Garaj'da" sizi bekliyor.

Ece Erken ve Veysel Diker Garaj Günleri’nin Açılışı İçin Starcity’de

05 Aralık Cumartesi günü, ekranların sevilen sunucusu Ece Erken ve başarılı oyuncu Veysel Diker ile renklenecek Starcity Garaj Günleri, 9 gün boyunca alışveriş çılgınlığına sahne olacak.

Sunuculuktan sonra modaya da el atan Ece Erken, 2016 moda trendlerini ve daha ucuz alışverişin püf noktalarını 05 Aralık Cumartesi günü saat 15.00’de Veysel Diker ile gerçekleştireceği söyleşisinde Starcity Outlet ziyaretçileri ile paylaşacak.

  • PAYLAŞ:
YORUM YAP
ETİKETLER Starcity Outlet İstanbul, İstanbul Starcity Outlet, Garaj Günleri İstanbul, İstanbul Garaj Günleri, Ece Erken, Veysel Diker, İstanbul Etkinlikleri