Koleksiyonlarının Modelliğini Yaptılar

Avrupa ve Türkiye’deki modellik çalışmalarına ara vererek ticarete giriş yapan Boşnak güzel Jelena Jugovic Tuncel, kreasyonunu Sarajevo’da verdiği bir kokteyl ile yakın dostlarının da katılımıyla, medyanın yoğun ilgisi altında tanıttı.


JJ by S&M design markasıyla bayan giyiminde hedeflerinin büyük olduğunu dile getirirken hazırlanan kreasyon beğeni topladı. Bosna’nın ünlü modacısı Samra Menzilovic ile yola çıkan Jelena Jugovic Tuncel, tanıtımda kıyafetlerin tanıtım modelliğini de birlikte yaptılar.

Uzun süren hazırlık döneminden sonra emeklerini sergileyip ve takdir görmeleri yorgunluklarını bir nebzede olsa unutturdu. Kreasyonun ilk sunumu, Boşnak güzelin doğum gününe de denk gelmesi Jelena Jugovic Tuncel’e duygulu anlar yaşattı. Bosna medyasının yoğun ilgi gösterdiği Jelena Jugovic Tuncel’in doğum günü partisi ve ticaret dünyasına ilk adım atışı basında uzun süre konuşulacak konuların başındaki yerini aldı.

Bosna’da tekstil dünyasına adım attığını fakat yakında JJ by S&M design markasını Türkiye’ye getireceğini de vurgularken "Bosna'da kreasyonumuz için aldığımız övgüler beni cesaretlendirdi ve güç verdi. Türkiye’de daha büyük bir adımla piyasaya gireceğim" dedi.

  • PAYLAŞ:
YORUM YAP
ETİKETLER Jelena Jugovic Tuncel, Sarajevo, Samra Menzilovic, JJ by S&M design İstanbul, İstanbul JJ by S&M design, İstanbul Modası, İstanbul Moda, İstanbul Etkinlikleri