Kendine Modellik Yapıyor

Bosna Hersek’in şöhretini uluslararası platforma taşıyabilen ender güzellerinden Jelena Jugovic Tuncel, moda dünyasına hızlı bir giriş yapmaya hazırlanıyor.


'JJ' by S&M markasıyla bayan giyim sektöründe farklı bir stil yaratacağını ifade eden Jelena Jugovic Tuncel “Adım attığım her işte mutlaka başarıyı yakaladım. Birçok ünlü markanın modelliğini yaptım, benim ürünlerimin de hiç birinden farkı yok” derken bundan sonra sadece kendi firması için modellik yapacağını sözlerine ekledi. Bosna Hersek’in ünlü modacısı Samra Menzilovic Catic ile yola çıkan Jelena Jugovic Tuncel, kıyafetlerini ülkesinde görücüye çıkardı ve karşılaştığı ilginin de kendisini çok mutlu ettiğini ifade etti. Bosna Hersek’ den sonra Türkiye’de yapacağı büyük bir lansmanla ürünlerini tanıtacağını dile getiren Jelena Jugovic Tuncel, tanıtım öncesi katolog çekimleri için geçtiği kamera karşısında neşesi ve modellikteki ustalığıyla takdir topladı.

 

  • PAYLAŞ:
YORUM YAP
ETİKETLER 'JJ' by S&M İstanbul, İstanbul 'JJ' by S&M, Jelena Jugovic Tuncel, Samra Menzilovic Catic, İstanbul Magazin, İstanbul Magazin Haberleri, İstanbul Cemiyeti