Elif Gedikoğlu Amor Defilesi İzleyenleri Büyüledi

Son günlerde giydirdiği sosyetik isimlerle adından sıkça söz ettiren başarılı modacı Elif Gedikoğlu geçtiğimiz günlerde Akatlar Kültür Merkezi’nde gerçekleştirdiği 2016 Evos Angels Dijital Dünyanın Enleri Ödül Töreni’nde final modacısı olarak koleksiyonunu sergiledi.


Ünlü koreograf Asil Çağıl’ın yaptığı defilede Günay Musayeva, Sema Şimşek, Ebru Ürün, Bilge Kara, Zeliha Çal, Sanem Balcı, Yağmur Ayaz, Tuğçe Aral, Açelya Kartal, Gözde Coşkun, Seviye İkbal Tulgar, Olga Fabi, Parıl Erdem, Mariam Mahmoudi, Marina Federenko gibi tanınmış modeller podyuma çıktı.

'Amor' temalı defile izleyenleri büyüledi, bu yıl yurt dışında da bir çok defile yapacak olan genç modacı Elif Gedikoğlu, '2016 – 2017 yurt dışı tanıtım ve defilelere ağırlık vereceğimiz bir dönem olacak' dedi. Kumaşlarının yurt dışı ağırlıklı ve koleksiyonun da el işçiliğinin ön planda olduğunu ifade etti.. Daha çok şıklıktan yana olan bu koleksiyonda davetler, düğünler ve kokteyller için hazırlanmış çok özel tasarımlar ön planda.. 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:
YORUM YAP
ETİKETLER Elif Gedikoğlu, Akatlar Kültür Merkezi İstanbul, İstanbul Akatlar Kültür Merkezi, 2016 Evos Angels Dijital Dünyanın Enleri Ödül Töreni İstanbul, İstanbul 2016 Evos Angels Dijital Dünyanın Enleri Ödül Töreni, Asil Çağıl, Günay Musayeva, Sema Şimşek, Ebru Ürün, Bilge Kara, Zeliha Çal, Sanem Balcı, Yağmur Ayaz, Tuğçe Aral, Açelya Kartal, Gözde Coşkun, Seviye İkbal Tulgar, Olga Fabi, Parıl Erdem, Mariam Mahmoudi, Marina Federenko, İstanbul Modası, İstanbul Modacıları, İstanbul Etkinlikleri, İstanbul Cemiyeti