İkimizin Yerine Film Galası Yapıldı

Başrollerini Serenay Sarıkaya ve Nejat İşler’in paylaştığı, yönetmenliğini Umur Turagay’ın üstlendiği "İkimizin Yerine" adlı sinema filminin galası önceki gün Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde gerçekleşti.


Gösterim öncesi soruları yanıtlayan film ekibi oldukça heyecanlıydı. Sarıkaya, "İlk defa bir sinema projesinde başrol olarak yer aldım, çok heyecanlı ve mutluyum. Nejat ile ikinci kez bir aradayım, bu da benim şansım. O bana uğur getiriyor, güzel bir uyumumuz var" diye konuştu. Nejat İşler ise, "Ben her projeyi kabul etmiyorum ama bu filmin senaryosu beni çok etkiledi. Güzel bir iş yaptık. Ayrıca Serenay’ın inanılmaz bir sesi var, sette bol bol istek aldı" açıklamasını yaptı.

Cem Yılmaz, Ozan Güven, Zafer Algöz, Nur Fettahoğlu, Fahriye Evcen, Kerem Bürsin, Barış Falay - Esra Ronabar, Fikret Kuşkan ve Feryal Gülman gibi birçok ünlü isim de galaya katıldı. 21 Ekim’de vizyona girecek olan "İkimizin Yerine", imkansız ama kaçınılmaz bir aşk hikayesini anlatıyor.

Kerem Bürsin, gecede sevgilisi Serenay Sarıkaya’yı yalnız bırakmadı. Soruları yanıtlayan oyuncu, "Bugün Serenay için çok önemli gün, ben de çok heyecanlıyım. Filmi hiç izlemedim, benim için de çok sürpriz olacak" dedi.

Cem Yılmaz ile Ozan Güven, galaya birlikte geldi. Son dönemde Ebru Şallı ile yaşadığı aşkla gündeme gelen Yılmaz, "Aşka inanmıyorum" diyerek aşk sorularını geçiştirdi.

Murat Boz’un sevgilisi Aslı Enver, geceye yalnız katıldı. Boz’un eski sevgilisi Eliz Sakuçoğlu’nun Instagram’da paylaştığı videosunu Boz’un medya hesabından beğendiği yönündeki soruları geçiştiren Enver, çareyi hızla salona girmekte buldu.

Fahriye Evcen, galaya yalnız katıldı. Sevgilisi Burak Özçivit’in sette olmasından dolayı tek geldiğini belirten Evcen, Aslı Enver ile aralarının bozuk olduğu söylentileri için ise, “Biz her zaman görüşüyoruz, siz bizi göremiyorsunuz" açıklamasını yaptı.

Geceye annesi Derya Baykal ile katılan Ferhan Şensoy, "Uzun bir zaman oldu ve Nejat İşleri özledim. Açıkçası oyunculuğunu çok beğeniyorum" diye konuştu.

Filmde Sarıkaya’nın annesini canlandıran Zerrin Tekindor galadan sonra soluğu Bebek’te aldı. İkili, Bebek Catz’de sahneye çıkan Ömür Gedik’i dinlemeye gitti.

Melis İşiten Kaygılaroğlu - Uraz Kaygılaroğlu

Nur Fettahoğlu

Tunay Vural - Gamze - Umur Turagay

  • PAYLAŞ:
YORUM YAP
ETİKETLER Serenay Sarıkaya, Nejat İşler, Umur Turagay, Zorlu Performans Sanatları Merkezi İstanbul, İstanbul Zorlu Performans Sanatları Merkezi, Cem Yılmaz, Ozan Güven, Zafer Algöz, Nur Fettahoğlu, Fahriye Evcen, Kerem Bürsin, Barış Falay - Esra Ronabar, Fikret Kuşkan, Feryal Gülman, Nur Fettahoğlu, Tunay Vural - Gamze - Umur Turagay, Melis İşiten Kaygılaroğlu - Uraz Kaygılaroğlu, Murat Boz, Aslı Enver, Ebru Şallı, Zerrin Tekindor, Ömür Gedik, Derya Baykal, Ferhan Şensoy, İstanbul Etkinlikleri, İstanbul Cemiyeti