Harbiyedeki Son Konserim Olabilir

Şebnem Ferah, önceki gece Harbiye Açıkhava Tiyatrosu'nda konser verdi. Harbiye konserlerinin bu yılki kapanışını yapan şarkıcı, yıkılma ihtimalinden dolayı Harbiye’deki son konseri olabileceğini söyledi.


Şebnem Ferah, önceki akşam Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda sahneye çıktı. Harbiye'nin bu yılki son konserini veren şarkıcı, performansına "Ya Hep Ya Hiç" adlı şarkısıyla başladı, ardından sırayla geçmişten günümüze sevilen şarkılarını söyledi.

Yağmurun ve rüzgarın dinmediği akşamda şarkıcı, "Yağmurlu havaya rağmen beni yalnız bırakmadığınız için teşekkürler. Bu konser benim için çok önemli. Belki de Harbiye’deki son konserim olacak" diye konuştu. Ferah’ı Beren Saat, Kenan Doğulu, Fatma Turgut, Harun Tekin ve Koray Candemir gibi birçok ünlü isim de izledi.

Hiç Ara Vermedi

Derin göğüs dekolteli bir kostümle sahneye çıkan Şebnem Ferah, 3 saat boyunca hiç ara vermeden şarkı söyledi. Şarkıcı, konserinin ortalarında söylediği akustik şarkılarla da duygusal anlar yaşattı.

Madonna Sorusu

Beren Saat ve Kenan Doğulu, neşeli halleriyle dikkat çekti. Kürk Mantolu Madonna'yı oynayacağı yönündeki haberlere gülerek "Dans derslerine başladım" diyen oyuncu, geçen hafta gündem olan 'Kürk Mantolu Madonna' kitabıyla ilgili tartışmalara atıf yaptı.

Oyuncu Başak Parlak, konseri müzisyen sevgilisi Caner Karamukluoğlu ile izledi.

Oyuncu Janset, konsere Pentagram grubunun bas gitaristi olan sevgilisi Tarkan Gözübüyük ile geldi.

Sil Baştan Başlamak Gerek

Konseri izleyenler arasında 11 yıllık eşi İbrahim Kutluay'a boşanma davası açan Demet Şener de vardı.

En sevdiği şarkının 'Sil Baştan' olduğunu söyleyen Şener "Çalışıyorum. Programımı çekiyorum ve çocuklarımla birlikteyim. Her şey yolunda, güzel. Mutluyum. Hayatta sağlık olduktan sonra hiçbir şeyin önemi yok" dedi.

 

 

  • PAYLAŞ:
YORUM YAP
ETİKETLER Şebnem Ferah, Harbiye Açıkhava Tiyatrosu İstanbul, İstanbul Harbiye Açıkhava Tiyatrosu, Beren Saat, Kenan Doğulu, Fatma Turgut, Harun Tekin, Koray Candemir, Başak Parlak, Caner Karamukluoğlu, Demet Şener, İbrahim Kutluay, Janset, Tarkan Gözübüyük, İstanbul Magazin, İstanbul Etkinlikleri, İstanbul Cemiyeti