Gökhan Türkmen Ses Tiyatrosundaki Akustik Konserlerine Yenisini Ekledi

Tarihi Ses Tiyatrosu'nda klasikleşen akustik konserler serisine bir yenisini daha ekleyen başarılı sanatçı Gökhan Türkmen, geçtiğimiz akşam unutulmaz bir konsere daha imza attı.


Yeni albümü "Sessiz" ile büyük beğeni toplayan Gökhan Türkmen, yepyeni şarkıları ve en sevilen şarkılarından oluşan repertuvarını konsere ara vermeden seslendirdi.

İnsanız Ayıbı Yok şarkısının tüm gelirini Ege Orman Vakfı'nda oluşturulan Melike Turgut fidanlığına aktaran Gökhan Türkmen, konuşmalarında da duyarlı olmaya ve doğayı korumaya dikkat çekti. İnsanız Ayıbı Yok ve Vay Halimize şarkılarını Çocuk Kalbim Seni Söyler korosu ile birlikte sahnede alkışlar eşliğinde seslendirdi.

Baba Olduktan Sonra Daha Duygusal Oldum!

Gökhan Türkmen : Doğaya ve çocuklara karşı her zaman duyarlıydım ama "Baba olduktan sonra daha da duygusal bir insan oldum. Elimizden geldiğince ve gücümüz yettiğince doğaya sahip çıkacağız. Çocuklarımız için bir şeyler yapmaya devam edeceğiz çünkü onlar bizim geleceğimiz. Bu daha başlangıç" sözleri ile duygularını dile getirdi.

Yapımcılığını üstlendiği 'Mert Carim'ı , ilk teklisi Kış Düşmeden ile sahnesinde ağırladı ve genç sanatçının performansı büyük alkış aldı.

Konserlerine ara vermeden devam eden Gökhan Türkmen, 16 Aralık'ta Ataşehir Palladium'da , 17 Aralık'ta Beirut'ta ve 23 Aralık'ta Fiyort Sahnesi'nde sevenleri ile buluşacak.
 

  • PAYLAŞ:
YORUM YAP
ETİKETLER Tarihi Ses Tiyatrosu, Gökhan Türkmen, Ege Orman Vakfı, Melike Turgut, Mert Carim, Ataşehir Palladium, Beirut, Fiyort Sahnesi, İstanbul Etkinlikleri, İstanbul Cemiyeti