Sertap Erener'den Sürpriz

Sertab Erener, Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu'ndaki konserine oyuncularla çıktı.


Sanatçı, ekibiyle beraber müzikal tadında bir konser verdi.

Turkcell Yıldızlı Geceler etkinliğinde önceki gece sıra Sertab Erener’deydi. Sahneye gözleri siyah bir bantla kapalı olarak çıkan sanatçı, ilk olarak "Aşk Beni" şarkısını seslendirdi.

Sanatçıya konser boyunca, sahnedeki ev içi dekorunda her şarkıyı tiyatral olarak canlandıran oyuncular eşlik etti. Erener, son albümü "Kırık Kalpler Albümü"nde yer alan şarkıları da seslendirdiği gecede dinleyicilerine müzik ziyafeti sundu. 20 yılı aşkındır sahnede olmasına rağmen hâlâ her konserinde aynı heyecanı taşıdığını belirten sanatçı, kostümleriyle de göz doldurdu.

Gecenin sürprizi ise Kırımlı sanatçı Jamala’ydı. Bu yılki Eurovision’da birinci olan Jamala, hem kendisine şampiyonluğu kazandıran "1944" şarkısını okudu, hem de Sertab Erener’le 2003 yılında aynı yarışmada Türkiye’ye birincilik getiren "Every Way That I Can" şarkısında düet yaptı.

Eşini Arka Sıradan İzledi

Sertab Erener’in eşi Emre Kula, konseri arka sıradan izledi. "Sertab bu konser için günlerce uykusuz kaldı" diyen Kula, neden protokolde oturmadığı sorusuna ise "Buraya ses daha güzel geliyor, onun için önde izlemek istemedim" yanıtını verdi.

Konseri izleyenler arasında Göksel de vardı.

  • PAYLAŞ:
YORUM YAP
ETİKETLER Sertab Erener, Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu İstanbul, İstanbul Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu, Jamala, Emre Kula, Göksel, İstanbul Etkinlikleri, İstanbul Cemiyeti