Harry Styles’ın Evi Herkesi Büyüledi

Dünyaca ünlü İngiliz pop grubu One Direction elemanlarından Harry Styles'ın 6.87 milyon dolar (yaklaşık 20 milyon TL) değerindeki muhteşem evinin kareleri ortaya çıktı.


İngiliz pop grubu One Direction dağıldı mı dağılmadı mı hala belirsiz… Ancak grup elemanları, bir süredir grup çalışmalarına ara vermiş ve kendi kariyerlerine odaklanmış durumda. Müziğe ara vererek şansını sinemada denemek isteyen 22 yaşındaki Harry Styles, en son Christopher Nolan’ın ‘Dunkirk’ filmi için kamera karşısına geçti.

Filmin çekimlerini tamamlayan genç şarkıcı, Batı Hollywood’da bulunan muhteşem evinde dinlenecek. 3 yatak odası, 5 banyosu bulunan bu olağanüstü malikane yaklaşık 400 metrekarelik bir alan içinde bulunuyor.

Yeni evinin heyecanını yaşayan Harry Styles’ın sinema filminden sonra, Colombia Records’la üç solo albüm için 80 milyon dolar değerinde bir anlaşma imzaladığı dedikoduları da kulislerde dönüyor.

İşte 22 yaşında bu evin sahibi olan Harry Styles'ın görenleri büyüleyen muhteşem malikânesi...

 

 

  • PAYLAŞ:
YORUM YAP
ETİKETLER One Direction, Harry Styles, İstanbul Magazin, İstanbul Magazin Haberleri, İstanbul Dünyadan Magazin, İstanbul Cemiyeti