Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül Görkemli Bir Düğünle Evlendi

Kadir Doğulu, Fatih Harbiye dizisinin setinde tanışıp aşk yaşamaya başladığı Neslihan Atagül ile evlendi.


Yaklaşık 3 yıldır aşk yaşayan ikili önceki akşam Ajia Hotel'de 200 kişinin katıldığı nikah töreniyle hayatlarını birleştirdi.

Törene çiftin ailesinin yanı sıra, yakın dostları da katıldı.

Sabahın ilk ışıklarına kadar süren düğün töreninin fotoğrafları sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. 

'O Artık Bir Doğulu'

Kadir Doğulu'nun erkek kardeşi eniz Doğulu, yengesi ve abisiyle birlikte yer aldığı fotoğrafı 'O artık bir Doğulu' notu ile Instagram sayfasında paylaştı.

'Canımın İçi Evlendi'

Kadir Doğulu'nun kız kardeşi Asuman Doğulu ise aile fotoğrafını sayfasında paylaştı ve altına şu notu düştü:

"Canımın içi abim, güzel kardeşim evlendi! Geniş ailemiz daha da genişlerken biz hep bir arada, büyük eğlencelerle kutluyoruz bu günleri... Hep çok mutlu olun, sizi aşırı seviyorum..."

Kemal Doğulu Gece Boyunca Döktürdü

Kısa bir süre önce evinin merdivenlerinden düşerek ağır yaralanan Kemal Doğulu, belindeki çekil korse ile düğüne katıldı. Kardeşini mutlu gününde yalnız bırakmayan Kemal Doğulu gecenin en çok oynayan isimlerinden oldu.

İşte Neslihan Atagül'ün Gelinliği

Düğünde Doğulu, Vakko marka lacivert bir smokin giydi. Atagül ise nikâhta Vakko Wedding imzalı gelinlik giydi. Oyuncu nikâh kıyıldıktan sonra after party’de Zeynep Tosun imzasını taşıyan gelinlikle boy gösterdi.

Duygusal Mesaj

Kadir Doğulu, nikah öncesi Instagram sayfasında duygusal bir mesaj yayınladı.

Atagül ile yer aldığı fotoğrafını takipçileri ile paylaşan Doğulu, altına şu notu düştü:

"Hayatının geri kalanını biriyle geçirmek istediğini anladığın zaman, hayatının geri kalanının hemen başlamasını dilersin... Yarın (bugün) hemen gelsin!"

 

  • PAYLAŞ:
YORUM YAP
ETİKETLER Kadir Doğulu, Neslihan Atagül, Eniz Doğulu, Kemal Doğulu, Asuman Doğulu, Vakko İstanbul, Vakko Wedding İstanbul, Zeynep Tosun, İstanbul Magazin, İstanbul Cemiyeti, İstanbul Etkinlikleri