"Gecenin Kraliçesi"nde Meryem Uzerli Krizi!

Star Tv'de yayınlanan "Gecenin Kraliçesi" dizisinde Meryem Uzerli reklamı fazla abartılınca diğer başrol oyuncuları Murat Yıldırım ve Uğur Polat seti bıraktı.


Meryem Uzerli, Murat Yıldırım ve Uğur Polat'ın başrollerini paylaştığı 'Gecenin Kraliçesi' dizisinin son 6 aydır yoğun şekilde tanıtımı yapılıyor.

Murat Yıldırım Tanıtımdan Sonra İsyan Etti

Reklam süresince Meryem Uzerli üzerine olan çalışmaların yoğunluğuna ses çıkarmayan Murat Yıldırım, son tanıtım filminin abartılmasına isyan etti. Dizinin başlamasına bir hafta kala kanalda dönen son tanıtımda Uzerli'in 3 yıl sonra setlere dönmesi vurgulanıyordu. Bu zamana kadar sesini çıkarmayan Yıldırım, bu tanıtımdan sonra isyan bayrağını çekti.

"Yıllardır BU Piyasadayım Böyle Bir Şey Görmedim"

İddiaya göre son tanıtım yayınlandığında Uğur Polat'la karşılıklı sahne oynayan oyuncu, 'Yıllardır bu piyasadayım, ben böyle bir şey görmedim. Benim içinde olduğum her proje tuttu ama sanki diziyi sadece Meryem götürecekmiş gibi gösteriliyor, çalışmıyorum' diyerek seti bıraktı. Murat Yıldırım'ın bu tepkisine destek veren usta oyuncu Uğur Polat da çalışmayı durdurunca sette kriz yaşandı.

Set İptal Edildi

Set ekibi durumu hemen dizinin yapımcısına bildirdi ve yapımcı o gün seti iptal etti. Alınan bilgiye göre yapımcı daha sonra Polat ve Yıldırım'ı aynı gün arayarak durumu anlattı ve ertesi gün set kaldığı yerden devam etti.

  • PAYLAŞ:
YORUM YAP
ETİKETLER Gecenin Kraliçesi Dizisi İstanbul, Uğur Polat, Murat Yıldırım, Meryem Uzerli, İstanbul Ünlüleri, İstanbul Cemiyeti