Deniz Seki Herkesi Ağlattı

Tam 13 aydır tutuklu bulunan sanatçı Deniz Seki, atv'nin dizisi 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' için kamera karşısına geçti. Seki'ye Meryem Çakırbeyli rolünü canlandıran Deniz Çakır eşlik etti.


Deniz Seki, 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın cezaevinde yapılan 14'üncü bölümünde konuk oyuncu oldu. Dizinin sahneleri Seki'nin kaldığı Bakırköy Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'nda çekildi.

Deniz Çakır'la Koğuş Arkadaşı Oldu

Seki, dizide Meryem Çakırbeyli rolünü canlandıran Deniz Çakır'ın koğuş arkadaşı olarak izleyenlerin karşısına geçti. Dizinin sonlarına doğru ekranlarda boy gösteren ünlü şarkıcı sosyal medyada çok konuşuldu.

İşte Sosyal Medyadaki Yorumlardan Bazıları;

Gülben Ergen

Deniz'i dizide oynatmayı düşünen, bunu gerçekleştiren, ona bu sevinci yaşatan yüreğiyle bin yaşasın

Demet Akalın

Canım Deniz sana aylar su kadar çabuk geçsin ağlattın bizi ama geçecek bugünlerde geçici

Bengü

Güzel Deniz...Güzeller güzeli Deniz...Sen ne kadar güçlü bi kadınsın Deniz!

Ayşe Duru

Hüngür hüngür ağladım Deniz Seki'yi görünce Allah kimseyi oralara düşürmesin

Ali Şen

Bir an önce özgürlüğüne kavuşman dileğiyle gözyaşlarıyla izliyoruz

Adalet Bakanlığı Açıklama Yaptı

Adalet Bakanlığı, ceza infaz kurumlarında çekimi yapılan televizyon programları ve yapımları ile ilgili çıkan haberlerle ilgili olarak yazılı açıklama yaptı. Açıklamada, "Çekimlerde gönüllü olmaları şartıyla sadece izin verilen programlarda hükümlüler rol almakta, tutuklulara ise hiçbir şekilde çekim izni verilmemektedir. Bu kapsamda ilgili prodüksiyon şirketinden gönüllü hükümlülerin rol alması için herhangi bir isim belirtilmeksizin izin istenmiş olup, kurumda bulunan hükümlülerin gönüllü olmaları şartı ile dilekçeleri alınarak rol almalarına izin verilmiştir" denildi. 

  • PAYLAŞ:
YORUM YAP
ETİKETLER Deniz Seki dizi İstanbul, Deniz Çakır İstanbul, Oktay Kaynarca, Gülben Ergen, Demet Akalın, Bengü, Ayşe Duru, Ali Şen